Menu

CRM نرم افزار پیش بینی

 - Software as a service

Blog Component

SugarCRM Beginner Tutorial

چگونگی تعیین سی آر ام و اتوماسیون بازاریابی مناسب برای SMB ها

چگونگی تعیین سی آر ام و اتوماسیون بازاریابی مناسب برای SMB ها

شرکای خط مشی گروه خط پایین مشتریان مشتریان خود را به فروش و بازاریابی از طریق مردم، پردازش و تکنولوژی بهینه می کنند. همانطور که کسب و کار با تمرکز بر جمع آوری و استفاده از داده های مربوطه برای به دست آوردن بینش واقعی در نیازهای مشتریان و خرید عادات خود تمرکز می کند، اتخاذ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و اتوماسیون بازاریابی هرگز مهم تر نبوده است.
سی آر ام
 
متاسفانه، بسیاری از بازاریابان خرده فروشی و متوسط ​​(SMB)، این ابزار را به عنوان چیزی که نیاز ندارند تا زمانی که افزایش پیدا کند، را مشاهده کنند. با این وجود، مدیریت ارتباط با مشتری (سی آر ام) و نرم افزار اتوماسیون بازاریابی تنها برای شرکت های بزرگ در مقیاس بزرگ نیست. آنها مقیاس پذیر برای ارائه تجزیه و تحلیل در زمان واقعی، تعاملات مشتری خودکار و بازده بهتر سرمایه گذاری بازاریابی است.
 
در خط مشی گروه Bottom Line، ما با SMB ها کار می کنیم تا بتوانیم سیستم های سی آر ام و سیستم های بازاریابی بازاریابی مناسب را با نیازهای کسب و کار خود مقایسه کنیم. ما با این شرکت ها برای شناسایی، ارزیابی و راه اندازی فن آوری هایی که برای کسب و کارشان مناسب هستند، برای اطمینان از پذیرش و تحقق مزایای سرمایه گذاری های خود، کار می کنیم.
 
 
در حالی که تکنولوژی CRM و اتوماسیون بازاریابی اغلب به طور تعویض استفاده می شود، آنها در واقع به دو هدف متمایز می پردازند. نرم افزار CRM با تمرکز بر فروش، در حالی که اتوماسیون بازاریابی، بدون شک، در بازاریابی متمرکز است.
 
مدیر ارتباط با مشتری
 
روابط مشتری کلیدی برای رشد کسب و کار شما است، بنابراین ضروری است که شما آنها را به طور موثر مدیریت کنید. فنآوری سی آر ام میتواند به شما در برقراری ارتباط بیشتر با مشتریانتان، بهبود عملکرد کسب و کارتان و رشد شرکتتان کمک کند. این کار را در موارد زیر انجام می دهد:
 
ردیابی بهره وری فروش: CRM باعث می شود که فروش بزرگتری داشته باشید، به شما این امکان را می دهد تا پیگیری های مشتریان را دنبال کنید و اولویت بندی فرصت ها و فرصت هایی را که احتمالا تبدیل و نزدیک است، انتخاب کنید.
 
شناخت فرصت های Upsell: نرم افزار CRM یک راه ساده برای دیدن محصولات و خدمات که اغلب با هم خریداری می شوند. این به شما امکان می دهد همه فرصت های فعلی را که مناسب برای قراردادهای اضافی هستند، ببینید.
 
نگه داشتن مشتریان شما: این یک نقطه رایج در میان شرکت های کوچک و متوسط ​​است: فروشنده یک شرکت را ترک می کند و بخشی از مشتریان خود را با آنها می برد. با استفاده از تکنولوژی CRM، زمانی که یک فروشنده را از دست می دهید، احتمال کاهش مصرف کنندگان را به میزان قابل توجهی کاهش می دهید. هر عضو تیم فروش شما دسترسی فوری به سابقه کامل مشتری دارد و هر یک از آنها را قادر می سازد تا به سرعت پاسخ به سوالات و ارائه راه حل های شخصی را ارائه دهند. این باعث انتقال صاف تر، ایجاد اعتماد مشتریان و تشویق کسب و کار تکراری می شود.
 
چه CRM نمی تواند انجام دهد: یک تصور رایج در مورد محصولات CRM این است که شما آنها را مجوز می گیرید و آنها را خریداری می کنید و آماده هستند تا برای کسب و کار خود کار کنند. CRM یک ابزار است که نیاز به پیکربندی دارد تا به درستی از کسب و کار منحصر به فرد خود و نیازهای تیم فروش خود برای پشتیبانی از منافع خود استفاده کند. توسعه روابط با چشم انداز هنوز کلیدی برای کسب کسب و کار جدید است. یک CRM این جایگزین را جایگزین نمی کند، اما با ایجاد تمرکز بر روی اهمیت چشم انداز، ایجاد رابطه بیشتر را به موقع ایجاد می کند.
 

اتوماسیون بازاریابی - مباحث بازاریابی

 
اتوماسیون بازاریابی (مباحث بازاریابی) یک ابزار قدرتمند برای بازاریابان SMB است، به آنها کمک می کند تا حداکثر بهره وری را به دست آورند، رهبران واجد شرایط واجد شرایط را تشخیص دهند و مدیریت کلی کمپین را بهبود بخشند. چند روش برای کمک به این موارد وجود دارد:
 
 1. حداکثر کارایی: نرم افزار اتوماسیون بازاریابی می تواند برای خودکار سازی تعاملات بازاریابی متعدد، از جمله مدیریت وبلاگ، انتشارات رسانه های اجتماعی، جریان های کاری ایمیل، ارائه مطالب و ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی استفاده شود. این برای کسب و کارهای کوچک با کارکنان محدود ضروری است.
 2. پرورش سرب: مشتریان امروز اغلب به استراتژی های بازاریابی بلند مدت نیاز دارند، زیرا اطلاعات بیشتری را در مورد پیشنهادات شرکت دنبال می کنند و با آنها اعتماد می کنند. با اتوماسیون بازاریابی، شما می توانید مشارکت مشتری را حفظ کنید و روابط را با خریداران بالقوه با کمپین های بازاریابی متقابل کانون تقویت کنید.
 3. مدیریت کمپین به طور کلی: اتوماسیون بازاریابی به شما یک تصویر غنی تر و دقیق تر از رفتار بالقوه مشتری می دهد، بینش ارزشمندی را برای استفاده از تصمیمات بازاریابی هوشمندانه ای به شما می دهد.
مباحث بازاریابی
چه سیستم بازاریابی  (مباحث بازاریابی) نمی تواند انجام دهد: یک چیز کسب و کار باید در هنگام صدور مجوز راه حل اتوماسیون بازاریابی، آن است که وسیله ای برای ارائه کمپین ها و نظارت بر نقاط لمسی با چشم انداز؛ این یک ابزار نیست که پیام و محتوای ارزش افزوده یا جایگزینی برای طرف خلاق بازاریابی را ایجاد کند. هنگام صدور مجوز راه حل اتوماسیون بازاریابی، کسب و کارها باید بدانند که هنوز هم وقت و تلاش خود را در توسعه کمپین های خود سرمایه گذاری می کنند، اما این تکنولوژی به آنها کمک می کند که کار را کارآمدتر و موثرتر کنند.
 

امکانات VOIP -ایجاد شرایط فروش بهتر

CRM ها برای بهینه سازی روند فروش با ارائه بینش و ردیابی مشتری بهتر طراحی شده اند. با این حال، بسیاری از تیم های فروش باید به طور مداوم در تماس تلفنی و دیگر کانال های ارتباطی در حالی که با CRM برای حل و فصل اطلاعات برای پیدا کردن آنها نیاز به حرکت می کند. محدود کردن دسترسی به داده ها زمانی که مورد نیاز است بیشتر کارآیی فروشان را کاهش می دهد و CRM ارزش را می تواند اضافه کند.

VoIP به یک راه حل برای ارتباطات تجاری تبدیل شده است، زیرا هزینه ها را کاهش می دهد و ارتباطات بهتر را در سراسر جهان فراهم می کند. نظرسنجی اخیر نشان داد که محبوبیت فزاینده تکنولوژی افزایش می یابد، و بیش از 65 درصد از پاسخ دهندگان متوجه شده اند که از نوع VoIP استفاده می کنند. روند در نظر گرفتن بسیاری از تماس های ساخته شده و دریافت شده مشتری به نظر مهم است.

ادغام CRM دو بعد مهم را اضافه می کند. اول، آن را به کارکنان نقطه مرجع بهتر در هنگام صحبت با مشتری با بارگیری داده ها در مورد تماس گیرنده های خاص و یا مشتریان. دوم، فرایند به روز رسانی برای مشتریان موجود را فورا با صرفه جویی در تماس های ضبط شده و مکالمات پیام به طور مستقیم به CRM ساده می کند.

امکانات voip

 
سه گام برای تعیین ابزار CRM و ابزارهای مناسب
 
هنگامی که آن را به حرکت عملیات خود را به یک ابزار اتوماسیون می آید، مهم است که اطمینان حاصل کنید که شما نیاز و انتظارات و قابلیت های CRM یا نرم افزار اتوماسیون بازاریابی که در آن سرمایه گذاری می کنید را درک می کنید. به عنوان صاحب SMB یا بازاریاب، آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید سرمایه گذاری قابل توجهی است و سپس تنها از ویژگی های موجود برای شما استفاده کنید. در اینجا سه ​​مرحله برای شروع وجود دارد:
 
 • 1. بیاموزید که چه چیزی نیاز دارید اولین قدم برای اجرای نرم افزار سی آر ام یا اتوماسیون بازاریابی، تعریف اهداف شما، جمعآوری فعالیتهای بازاریابی است که در حال حاضر انجام می دهید و هر فعالیتی را که می خواهید در آینده انجام دهید را مشخص کنید.
 • 2. تحقیق خود را انجام دهید. ده ها ابزار نرم افزاری موجود وجود دارد که همه آنها با منافع و برنامه های منحصر به فرد خود است. هنگامی که شما از ابزار نرم افزار اتوماسیون به نیازهای شما فهمیده اید، می توانید گزینه های خود را بهتر ارزیابی کرده و تصمیم بگیرید که بهترین دلار برای شما هزینه می شود.
 • 3. یک شریک پیدا کنید. این که آیا شما با استفاده از نرم افزار رایگان یا محاکمه خود سفر خود را شروع می کنید و یا با خرید یک سیستم کامل، از طریق یک نماینده از تیم خود ارتباط برقرار کنید. به آنها اجازه دهید تا بدانند که اهداف شما چه بوده و با نرم افزارهایشان تا کنون انجام شده است و می توانند به شما اطلاع دهند که آیا یک ابزار یا ویژگی وجود دارد که شما از دست داده اید.
جنگ برای توجه مشتری واقعی است. اتوماسیون بازاریابی می تواند دانش و ابزار مورد نیاز برای رقابت با شرکت های بزرگ را فراهم کند، به شما این امکان را می دهد که به افزایش فروش، بهبود تعاملات مشتری و بهینه سازی بازاریابی بازاریابی سرمایه گذاری خود بپردازید.

 

خدمات مشتری خوب ضامن موفقیت طولانی مدت

 

 

حفظ مشتری یکی از مهم ترین ابزارهای بازاریابی در کسب و کار آنلاین می باشد، زیرا تنها چند کلیک از دنیای رقابت فاصله دارید. چرخه عمر مشتری در اینترنت سریعتر از فروش سنتی می باشد که برای صاحبان فروشگاه بسیار خسته کننده است. با مدیریت ارتباط مشتری ( CRM ) خوب، شما می توانید مشتریان گاه و بیگاه را به مشتریان دائم تبدیل کنید که در بلند مدت وفادار باقی خواهند ماند. بدین ترتیب شما از درآمد ثابت تری بهره می برید و می توانید فرایندهای کسب و کار بهتری برنامه ریزی کنید.

چرخه عمر مشتری دائمی نیست

عبارت ” چرخه عمر مشتری” به نحوه توسعه ارتباط تجاری بین شما و مشتری – از ابتدا تا پایان قرارداد-اشاره می کند. کاملاً غیر واقعی است که یک مشتری تصادفاً برای بار دوم فروشگاه شما را مشاهده کند، گرچه ممکن است. چرخه عمر مشتری می تواند به فازهای مختلف تقسیم شود، هر کدام اقدامات مختلفی برای افزایش وفاداری مشتری دارد. در ادامه، هم مراحل فردی و هم اقدامات مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) مناسب را به ترتیب زمان وقوع نشان می دهیم.

فاز دستیابی
در طول فاز اولیه، شما با مشتریان بالقوه مواجهه هستید. آنها محصولات خاصی را جستجو می کنند، توسعه دهندگان، پیشنهادات، یا مدل ها را مقایسه می کنند، و همچنین می توانند در صورت شک داشتن، خرید خود را به تعویق بیاندازند. در این مرحله مهم است که فروشگاه خود را برپا کرده باشید و توجه مشتری را با استفاده از اقدامات بازاریابی کلاسیک جلب کنید، به عنوان مثال:

نیابا یک طراحی شیک، تصاویر و توضیحات با کیفیت در مورد محصول و ارائه بررسی های مشتریان یا گواهینامه ها، شما در نهایت اعتماد مشتری را به دست می آورید. سوالات بیشتر در مورد عناوینی مانند حفاظت از داده ها، فرآیندهای سفارش، فرآیندهای تحویل و همچنین روش پرداخت باید برای افزایش احتمال خرید انجام شود. شما باید مرتب نرخ پرش (bounce rate) و زمان دقیقی که مشتری سایت را ترک می کند، تحلیل کنید تا در نهایت بتواند بدانید کدام حیطه به ارتقاء احتیاج دارد.

فاز مشتریان جدید

پس از اطمینان دادن به  مشتریان تازه به دست آمده از اینکه فروشگاه آنلاین قابل اعتماد می باشد، شما باید این ادعا را ثابت کنید. بدین ترتیب باید به وعده های خود در رابطه با وضعیت و تحویل کالاها عمل کرده و تمام عوارض و مشکلات را بیان کنید. از آنها به دلیل وفاداری تشکر کرده و فضایی برای بازخورد و شکایت و توسعه های لازم را در اختیار آنها قرار دهید. مشتریان جدید خود را در مورد آنچه  آنها باید در خرید اخیر خود بدانند، مطلع نمایید به امید اینکه آنها کانال های رسانه های اجتماعی شما را به دیگران توصیه کنند یا اطلاعات را از خبرنامه شما منتقل نمایند.

فاز مشتریان موجود
در حالی که اقدامات قبلی بسیار معمول بوده و اغلب مورد استفاده قرار می گیرند، اکنون تمرکز اصلی بر روی مدیریت ارتباط با مشتری است. در فاز مشتریان موجود، شما می توانید رقبای خود را با منحصر بفرد بودن و خلاقیت داشتن شکست دهید تا وجود چرخه عمر مشتری دائمی را تضمین کنید. در حالی که فرایند سفارش محصول و تحویل باید از سطح کیفی بالایی برخوردار باشد، شما می توانید از برنامه های وفاداری مختلفی برای افزایش جدید و هیجان انگیز بهره ببرید.

برخی از راه هایی که می توانید قدردانی خود را نشان دهید عبارتند از:

 • سیستم امتیاز دهی / پاداش
 • مسابقات / جایزه تساوی
 • کوپن ها / هدایا
 • پیشنهاد ویژه / کمپین تخفیف
 • شرایط ویژه (به عنوان مثال زمان تحویل کوتاهتر)

در ابتدای مکالمه خود با مشتری عادی، مطمئن شوید که میزان رضایت را مرتب بررسی و تغییرات لازم را برای کسب وکارهای آنلاین ایجاد کرده اید. از یادداشت های ارائه شده در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر نکات لازم را یادداشت کنید. اگر طرفداران خود را نادیده بگیرید و به سادگی از پلت فرم برای اهداف بازاریابی خود استفاده کنید، شهرت خود را به سرعت از دست خواهید داد. شرکت های زیادی در رسانه های اجتماعی فعال هستند تا اقداماتی انجام دهند که مشتریان به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.

فاز جداسازی
اگر یک مشتری در طی یک دوره زمانی کالایی از فروشگاه شما خریداری نکرد، آنها را به عنوان فرصت از دست رفته یا خریدار سابق شناسایی کنید.  بدیهی است که به نفع شما است که کاربر را مجددا فعال کنید و تلاش بیشتری را برای مدیریت ارتباط با مشتری (  CRM ) انجام دهید، بدین ترتیب احتمال بیشتری وجود دارد که شما مشتری را مجدداً به دست آورید. بدون جنگ درباره مشتریان قبلی خود تسلیم نشوید: از طریق تماس شخصی یا ارسال ایمیل به آنها، سعی کنید که آنها را برای برگرداندن متقاعد کنید. این فرایند را با شرایط خاص (و امکان پذیر) مانند یک تخفیف طولانی مدت، حمل و نقل رایگان یا کاهش هزینه ها همراه کرده و به آنها انگیزه بیشتری بدهید.

CRM

همانطور که پایه مشتری شما همچنان رشد می کند، فراموش کردن مواردی و وفادار نگه داشتن مشتری می تواند دشوار باشد. در نظر بگیرید استخدام یک متخصص مراقبت از مشتری می تواند دیدگاه ها و چشم اندازهای مختلفی را در مورد خدمات شما ارائه دهد و با مشتریان بهتر برخورد کند. اگر شما نمی خواهید مشتریان شما با یک شخص سومی مدیریت شوند، می توانید از یکی از نرم افزار های CRM مانند نرم افزار CRM استفاده کنید.

هر یک از انواع مدیریت ارتباط با مشتری که انتخاب می کنید، باید حتماً به خاطر بسپارید که چگونه برای فروشگاه آنلاین شما مناسب می باشد. هزینه نگه داری پایه مشتری بیشتر از مبلغ برگشت هزینه برای یک دوره زمانی خاص خوب است، اما در طولانی مدت ایده آل نمی باشد. از تعادل بین هزینه و سود مطلع باشید، شما پاداش مدیریت مشتری خوب خود را دیر یا زود دریافت می کنید.

مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟

مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) پیش از خرید آغاز می‌شود، پایش مداوم بازار و تغییر روندها و علائق مشتری، توسعه محصول متناسب با نیازهای بازار و سعی در جذب مشتریان بالقوه، و در ادامه و پس از فروش نیز با فراهم آوردن خدمات پس از فروش به بهترین نحو سعی در حفظ مشتری و به تناسب آن سهم بازار دارد.

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری ابزاری برای یکپارچگی اطلاعات مورد نیاز کسب‌وکار در سه حوزه بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش است که موفقیت سازمان را تضمین می‌کند. به این ترتیب شما در هر زمان و به بهترین شکل ممکن اطلاعات تمام مشتریان را دراختیار دارید و این اطلاعات به صورت همزمان می‌تواند در دسترس شعب مختلف شما نیز قرار گیرد. واحد بازاریابی این امکان را فراهم می‌کند که به سادگی مشتریان خود را ارزیابی کنید تا برنامه‌ریزی آتی را بر اساس این تحلیل­ها برای بهبود فروش انجام دهید.

مدیریت ارتباط با مشتری

ویژگی‌های راهکار مدیریت ارتباط با مشتری 

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری تا حد امکان جریانات کاری روزمره را بر اساس به­روش­ها (Best Practice) خودکار می‌کند تا سازمان بیشترین بهره را از نیروی انسانی خود در مسائل تحلیلی و استراتژیک کسب کند. همچنین راهکار تحت وب این امکان را فراهم می‌کند که در هر مکانی و با هر وسیله ارتباطی از اطلاعات موجود استفاده کنید. از دیگر ویژگی‌های این راهکار برنامه‌ریزی کمپین‌های تبلیغاتی برای ارتقای فروش، ارزیابی عملکرد شعب مختلف مبتنی بر تحلیل فعالیت‌های انجام شده، درک نقاط قوت و ضعف، یافتن شکاف‌های ریزش مشتریان و گلوگاه­های خرید مشتریان می‌شود.

در فضای پیچیده رقابتی امروز، با اتکا بر چنین نرم‌افزاری است که تصمیم‌گیری ساده‌تر و تصمیمات با عدم قطعیت کمتری اتخاذ می‌شوند.

از دیگر ویژگی‌های نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری می‌توان این موارد را ذکر کرد:

 1. بخش‌بندی هوشمند مشتریان شما
 2. تعریف برنامه‌های وفاداری برای مشتریان شما
 3. کمک به مدیریت در افزایش بهره‌وری کمپین‌ها
 4. ساده‌سازی مدیریت فعالیت‌ها و فرآیندهای بازاریابی، فروش و پشتیبانی
 5. فرآیندهای برقراری ارتباط با سرنخ‌های فروش مانند سازمان شما
 6. فرآیندهای فروش انعطاف‌پذیر دقیقاً شبیه فرآیند شما؛

blog post

بهترین روش ها برای تبدیل سرنخ فروش به فرصت فروش در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

 

افزایش فروش در کسب و کار ها امری مهم است و باعث رشد کسب و کار می شود. افزایش فروش و رابطه آن با نرخ تبدیل سرنخ فروش ؟ چگونه سرنخ های فروش مناسب تبدیل به فرصت فروش می شوند؟  آیا شما فرآیندی برای افزایش تبدیل سرنخ های فروش به فرصت فروش دارید؟

تبدیل سرنخ فروش به فرصت فروش در قلب کسب و کار است و باعث گسترش کسب و کار می شود. با پیروی از شیوه های زیر، نرخ تبدیل سرنخ فروش را افزایش دهید و کسب و کار خود را پایدارتر کنید.  برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به:  مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزار

یک وب سایت یا وبلاگ داشته باشید
همه ما می دانیم که تبدیل سرنخ فروش به فرصت فروش در مرحله آخر بازاریابی و فروش است، اما برای رسیدن به این مرحله  و خرید محصول یا سرویس اول باید اعتماد ایجاد کنید، که این امر نیازمند دیده شدن در یک فضا و جلب اعتماد و اثبات حمایت از مشتری است.

مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزار

وبلاگ نویسی یک راه عالی برای ایجاد اعتماد است. به گفته فوربس :

” واقیت این است که شما نمی توانید فقط با معرفی کسب و کار خود تبدیل به یک برند قدرتمند شوید، مشتریان همیشه مشکوک هستند و می خواهند که شما خودتان را اثبات کنید. با تولید محتوای مناسب و قابل اطمینان در وب سایت یا وبلاگ، مطمئن باشید که به سمت تبدیل شدن به یک برند قدرتمند حرکت می کنید “

بعد از اینکه برند کسب و کار شما در ذهن مشتریان ایجاد شد، مشتریان به سمت شما می آید و باعث افزایش نرخ تبدیل سرنخ های فروش به فرصت فروش می شود.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود را با یک پلتفرم اتوماسیون بازاریابی ادغام کنید
اکثر تیم های فروش امروزه از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری استفاده می کنند، تا فرصت های فروش را برای انجام قرارداد، پی گیری و دنبال کنند. 
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری همه اطلاعات سرنخ فروش­ را ذخیره می کند.

هنگامی که از یک نرم افزار اتوماسیون بازاریابی در کنار نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری استفاده می کنید، می توانید از تمام اطلاعات سرنخ فروش برای به هدف رسیدن فروشتان استفاده کنید و مخاطبان خود را دسته بندی کنید و برای هردسته از مخاطبان خود پیام های مرتبطی ارسال کنید.

برای رسیدن به این اهداف باید اتوماسیون بازاریابی و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود را ادغام کنید و اگر از دو سیستم مجزا استفاده می کنید مطمئن شوید که قابلیت یکپارچه شدن را دارند. اگر از یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری همه جانبه مانند نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری استفاده کنید، بخش های اتوماسیون بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش یکپارچه هستند و نیازی به داشتن دو سیستم اتوماسیون بازاریابی و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ندارید !

برای افزایش نرخ تبدیل سرنخ فروش از امتیاز دهی به سرنخ فروش استفاده کنید…

امتیاز دادن به سرنخ فروش به شما در پیش بینی احتمال فروش کمک می کند، و نشان می دهد آمادگی هر سرنخ فروش برای تبدیل شدن به یک مشتری چقدر است و برای افزایش احتمال تبدیل شدن سرنخ به مشتری راه حل های مناسب در نظر بگیرید.

امتیاز ها در طول زمان محاسبه می شوند، تا زمانی که امتیاز سرنخ مربوطه به حد نصاب تبدیل سرنخ که تیم بازاریابی و فروش در نظر گرفته است می رسد و بعد از تبدیل ، فرصت فروش ایجاد می شود که تیم فروش  پی گیری های لازم را انجام می دهد. امتیاز بندی کمک می کند که محصولات خود را برای فروش بیشتر اولویت بندی کنید.

محتوای تولید شده را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید…
زمانی که محتوای مناسبی ایجاد کردید، می توانید آن ها را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. محتوای عالی با مردم صحبت می کند و اگر محتوا استثنائی باشد، مشتریان هم آن ها را به اشتراک می گذارند.

این امر دسترسی به نام تجاریتان را افزایش می دهد و  باعث می شود آمار بازدید از وب سایت شما افزایش یابد که منجر به تولید سرنخ های فروش و افزایش فروش می شود.

سرنخ های فروش ایجاد شده را همیشه با استفاده از ایمیل، پیام کوتاه و یا شبکه های اجتماعی درگیر کنید تا بتوانند به صورت مستقیم کسب و کار شما را ببینند و  در نتجه قابل دسترس  هستید.

شبکه های اجتماعی
تبدیل سرنخ فروش نیاز اساسی کسب و کار شما برای افزایش فروش است. این چیزی است که باعث ایجاد درآمد برای کسب و کار شما می­ شود  و به شما اجازه می دهد کسب و کار خود را گسترش دهید. با این حال، تبدیل سرنخ فروش به خودی خود اتفاق نمی افتد و نیاز به برنامه ریزی دقیق و اجرای تاکتیک­ های مختلف برای افزایش نرخ تبدیل سرنخ فروش دارد.

استفاده از ابزار های منحصر به فرد برای کسب و کار شما مهم است. چه چیزی به اندازه کافی به شما برای تولید و دنبال کردن سرنخ های فروش کمک می کند؟ چه اقداماتی توسط یک شرکت انجام می شود و باعث افزایش نرخ تبدیل سرنخ فروش می شود؟ برای اینکه مشتریان را با نام تجاری خود درگیر کنید، به چه ابزاری نیاز دارید؟

با استفاده از نرم افزار اتوماسیون بازاریابی و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری تلاش های خود را به صورت خودکار و ساده انجام دهید. این به شما امکان می دهد که با سرنخ های فروش به طور هدفمند ارتباط برقرار کنید و به منافع بیشتری دست پیدا کنید. هنگامی که سطح تعامل افزایش می یابد، نرخ تبدیل افزایش می یابد و در نتیجه درآمد افزایش پیدا می کند.

What is marketing automation?

Salesforce Overview by Deloitte

5 Steps To Improve Customer Satisfaction

Salesflare is an intelligent CRM that startups love to use. It's like Pipedrive without all the typing.

View older posts »

Search

Comments

There are currently no blog comments.